Dan odprtih vrat, 25.10.2018

V četrtek, 25.10.2018, je bilo na šolski ploščadi veselo in živahno. Dan pred jesenskimi počitnicami smo izkoristili za predstavitev programov Srednje šole Izola in življenja v dijaškem domu. Ob sprehodu od stojnice do stojnice je marsikdo lahko pridobil koristne informacije »iz prve roke«, okusil slastne napitke in degustiral odlične jedi. Najbolj sproščeno in veselo je bilo prav na naši stojnici, saj smo se že pripravljali na prihajajočo Noč čarovnic. Kreativni dijaki so sodelovali pri pripravi stojnice, na kateri so prikazali tudi izdelke, ki so jih ustvarjali na oblikovnem in kaligrafskem krožku. Posebna popestritev je bila naša dijakinja Špela, ki nas je s poslikavo obraza in kostumom popeljala v jesensko noč :).

Mentorice z dijaki

(Tanja Potočnik-kaligrafski krožek, Andrejka Brajko-oblikovni krožek, Živa Volk-poslikava obraza)