VPIS

VPIS V DIJAŠKI DOM – ŠOLSKO LETO  2021/2022

Rok za vpis v dijaške domove je:  2. 4. 2021

Vsi kandidati, ki želite naslednje šolsko leto bivati v našem dijaškem domu, morate oddati prijavnico, ki jo dobite na spletni strani dijaškega doma v meniju O DOMU/Pravilniki in dokumenti  ali na spletni strani e-uprava:

https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=523  (za vpis v dijaške domove).

Prijavnico za vpis v DIJAŠKI DOM natisnite, jo izpolnite in podpišite (kandidat in starš).

Pošljete jo lahko na dva načina:

• po redni poština naš naslov (priporočeno):

Srednja šola Izola, Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola

ali

• po elektronski pošti, tako da prijavnico skenirate (oz. fotografirate) in jo pošljete na elektronski naslov šole: sola@srednjasolaizola.si

(prijavnico pošljite v vednost (Kp) tudi na elektronski naslov svetovalne delavke

breda.puhar@guest.arnes.si

Rok za morebiten prenos prijave in prva prijava za kandidate, ki bi zaradi prenosa prijave v srednji šoli želeli bivati v dijaškem domu je: 22. 4. 2021.

Dodatne informacije glede vpisa lahko dobite pri svetovalni delavki:

• Breda Puhar – telefonska številka 051/323-175.