VPIS

Učenci (bodoči dijaki), in dijaki, ki želijo v  naslednjem šolskem letu  bivati v dijaškem domu, bodo morali  dijaškemu domu, za katerega so se odločili, poslati izpolnjeno prijavnico za sprejem v dijaški dom (Obr. PSDD-MŠŠ-1/07), ki bo na voljo v dijaških domovih ter na spletnih straneh Ministrstva za šolstvo in šport (http://www.mizks.gov.si/).

Pomembni datumi za vpis v dijaški dom v šolskem letu 2018/2019 :

22. januar 2018                Objava Razpisa za vpis v dijaške domove
09. in 10. februar 2018    Informativni dan
5. april 2018                     Oddaja prijavnice za sprejem v dijaški dom
10. april 2018                   Javna objava številčnega stanja prijav (na spletu)
do 25. aprila 2018            Morebitni prenosi prijav v drug dijaški dom
do 30. maja 2018             Obveščanje kandidatov o morebitni omejitvi vpisa
začetek junija 2017          Pisno vabilo kandidatom na vpis (na domači naslov)
do 05.07.2018                   Vpis in prinašanje dokumentacije
do 31.08.2018                   Vpis kandidatov na  prosta mesta

**prijavljeni kandidati se bodo v dijaški dom vpisali na isti dan, ko se bodo vpisovali v šolo

Pri svetovalni delavki morajo za vpis v dijaški dom predložiti naslednjo dokumentacijo :