Vpis

VPIS V DIJAŠKI DOM – ŠOLSKO LETO  2024/2025

Rok za vpis v dijaške domove je:  2. 4. 2024

Prijavnico lahko oddate tudi skupaj s prijavo za vpis v Srednjo šolo Izola.

Vsi kandidati, ki želite naslednje šolsko leto bivati v našem dijaškem domu, morate oddati prijavnico, ki jo dobite na spletni strani dijaškega doma v meniju O DOMU/Pravilniki in dokumenti  ali na spletni strani e-uprava:

https://e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=523  (za vpis v dijaške domove).

Prijavnico za vpis v DIJAŠKI DOM natisnite, jo izpolnite in podpišite (kandidat in starš).

Pošljete jo po redni pošti (priporočeno) na naš naslov: Srednja šola Izola, Ulica prekomorskih brigad 7, 6310 Izola.

Rok za morebiten prenos prijave in prva prijava za kandidate, ki bi zaradi prenosa prijave v srednji šoli želeli bivati v dijaškem domu je: 3. 7. 2024.

Dodatne informacije glede vpisa lahko dobite pri svetovalni delavki:

• Ana Osredkar – telefonska številka: 05 66 21 728 (stacionarni), 031 714 859 (mobilni).